Leverandør til kjeder, forhandlere og prosjekter

Vårt varemerke “Robust” er en komplett serie med sementbaserte byggevarer og tilbehør, med et visuelt konsept som er lettfattelig for kundene. Vårt sortiment er derfor kompakt og komplett, med få produkter som opptar mindre plass i butikk.  Vårt farge-navigasjonssystem og enkle produktnavn gjør det lett å velge riktig produkt og tilbehør.

For å kunne være konkurransedyktig og samtidig holde antall produkter nede, må hvert produkt ha høy kvalitet og kunne dekke flere bruksområder. Vårt konsept er derfor nøye sammensatt. Vi samarbeider tett med flere ledende produsenter for å stadig videreutvikle vår produktserie “Robust”. Gjennom våre samarbeidspartnere har vi en unik tilgang til ulike produkter og løsninger innenfor kategoriene mur og overflatebehandling med bla. norskprodusert kvalitetsmørtel i 20kg plastsekk.

Kontakt oss for å bli en Robust forhandler i dag.

 

 

Kontaktpersoner

For spørsmål om firma, avtaler, forhandlere, produkt og tekniske spørsmål mm. kontakt:

Stian Schevig – Daglig leder
Mobil: 90773100
E-post: stian@steinhardt.no

————————————-

For spørsmål fra nye og eksisterende forhandlere, produkt, betingelser og priser mm. kontakt:

Mads B. Rotabakk – Salgsansvarlig
Mobil: 99401020
E-post: mads@steinhardt.no


For spørsmål fra eksisterende forhandlere, proff, produktspørsmål mm. kontakt:

Iver Aune – Butikk, salg og proff
Mobil: 95369795
E-post: iver@steinhardt.no

————————————-

For spørsmål om ordre, faktura, leveranser og andre administrative spørsmål kontakt:

Aasta Qvenild – Administrasjon
Mobil: 97641230
E-post: aasta@steinhardt.no

————————————-

For spørsmål om lager, logistikk og andre administrative spørsmål kontakt:

Paal Ellewsen Isaksen – Logistikk og innkjøp
Mobil: 97641230
E-post: paal@steinhardt.no

————————————-

For spørsmål om materiell, sortiment, produkt, dokumentasjon, tekniske spørsmål, proffsalg mm. kontakt:

Max Marius Almaas – Markedssjef
Mobil: 92085769
E-post: max@steinhardt.no

Kontakt

Firmainformasjon:
Steinhardt AS

Telefon: (+47) 72 60 70 60
E-post: kontakt@steinhardt.no

Kontor/besøksadresse:
Fossegrenda 30 C
7038 Trondheim
Norway

Lager og produksjon:
Trondheim:
Steinhardt AS (JP Strøm)
Brattøra, Pir 2, Kai 11.
7010 Trondheim. Norway.

Stavanger:
Forsand Sandkompani AS
Fossanvegen 402
4110 Forsand
Telefon: 51 70 06 70

Salgs og
leveringsbetingelser

Kontor og besøksadresse:

Robust lager i Trondheim

Robust produksjon og lager Stavanger

Robust Produkter